Ara
Sepetim
0
0.00TL Toplam

Sepete Git Satın Al Çıkış

Merhaba  (Giriş)  |

Hakkımızda & İletişim

Destek Makina Otomotiv Ltd. Şti. 2004 yılında kurulmuş olup JCB HİDROMEK MASTAŞ bekoloder grubu makinalara özel servis hizmeti verilmeye başlanmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından vazgeçmeyerek faaliyetini sürdürmektedir.

2008 yılında Enerji Nakil Hatlarında yaşanılan büyüme ve gelişmeye paralel olarak bu işte çalışan makine ve malzemelere tamir ve bakım hizmetinin verilmesi ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu boşluğu doldurmak amacı ile faaliyetlerini bu doğrultuda geliştirmiştir. Enerji sektöründeki açıkları kapatan Destek Makina Otomotiv Ltd. Şti. kendi makina parkını oluşturup makinaları kiraya vererek enerji nakil hatlarındaki yoğun talebin karşılanması ve sektörün nabzını elinde tutmayı başarmıştır. 380kv çift devreden, 154kv tek devreye, OPGW den, Koruma teline kadar her çeşit hattı çekecek 7 takım Makina Parkına sahiptir.

Destek Makina Otomotiv Ltd. Şti. kurucusu Kadir ŞIK'ın sahip olduğu 40 yılı aşkın hidrolik iş makineleri tamir, bakım onarım ve yedek parçadaki tecrübe, deneyim ve ustalığı katlanarak devam etmektedir. STFA ENERJİ firmasına çırak olarak girip, makina tamir atölyesi usta başı ve şantiyelerde makine şefi olarak ayrılması ve sonrasında kendi işini kurması ile gelişimini sürdürmektedir. Gelişimin hiç bir zaman sonu yoktur.

Destek Makina Otomotiv Ltd. Şti. Şuan Ostim Sanayi Sitesinde 600m2 atölyede tamir bakım onarım ve imalat işleri yapılırken, yine Ostim'de 400m2 kapalı depoda stok ve Yakacık'ta (Kuzey Ankara Çevre Yolu yanı) 2.500m2 arazide makina parkında 6 adet personeli ile hizmet vermektedir.

Sizlerle iş yapmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılar.

Genel Merkez Adresi
1230. (eski42.) Sokak No:29 OSTİM
Yenimahalle / Ankara /
Türkiye
Telefon : +90312 354 23 90
Faks : +90312 385 29 27
Genel Merkez Ankara / Türkiye
Web Site Adresi http://destekmakina.com.tr/